4. Kozara Jam Fest

Datum i vrijeme: 22. srpnja 2016. 21:26 h
Mjesto: livada Kozara

KGU Longplejka četvrtu godinu zaredom organizira festival Kozara Jam Fest koji se ove godine održava 22. i 23.srpnja na livadi Kozara nedaleko od Vodica (cca. 5km). To je festival dobre glazbe i mira koji teži povezivanju ljudi s prirodom te tako vraća u neka jednostvnija vremena, glazbe i mira, sklada i poštovanja.
Tijekom dvije večeri na velikoj pozornici uživat ćemo u live svirkama desetak bendova iz Zagreba, Splita, Sv. Filipa i Jakova, Šibenika, Zatona i Vodica, nakon čega će glazbu puštati nekoliko DJ-eva u tehno logi do ranih jutarnjih sati. Za one koji žele malo chillati postoji i chill out loga.

U petak nastupaju: Gitara sa ušima [Zaton/Vodice], The Butterflies [Šibenik], Kozara Jam Band [Vodice], Čuvari Svirala [Split] i Jeremija & Prokletnici [sv. Filip i Jakov].
Nakon završetka svirke na glavnom stageu zabava se, do ranih jutarnjih sati, premješta u tehno logu.
U subotu sviraju: Spectrum [Vodice], Rock time [Zagreb] i Home Conflict [Zagreb]. Također, nakon završetka svirke na glavnom stageu zabava se, do kasnih jutarnjih sati, premješta u tehno logu.

Ulaznica: 30 kuna po danu.
Organiziran je i prijevoz od autobusnog kolodvora u Vodicama do festivala.
Parking za sva vozila je osiguran i besplatan.
Također, za one koji žele, biti će osigurano mjesto za kampiranje i noćenje koje je besplatno!

Pokrovitelji: Grad Vodice i Turistička zajednica grada Vodica
Medijski pokrovitelj: Infovodice