Đardin je IN - Uršula trio

Datum i vrijeme: 19. srpnja 2018. 21:30 h
Mjesto: Trg kneza Branimira

U organizaciji Turističke zajednice grada Vodica i ovoga ljeta niz događanja u sklopu ĐARDIN JE IN.
U četvrtak, 19. srpnja u 21:30 nastup grupe M.S.A.Q. koja je reputaciju je stekla kombiniranjem vokalnih i instrumentalnih skladbi u manirama jazza, bluesa i bossa nove pa sve do soula, funka i rocka. Naziv benda podrazumijeva višeslojnu prilagodljivost u glazbenom stilu, odnosno u broju članova ili pridruženih članova.
Repertoar obuhvaća citate (jazz) klasičara: George Gershwina, Herbie Hancocka, Horace Silvera, A.C. Jobima, Paul Desmonda, Kenny Burrella..., ali i novije skladbe uronjene u rock, funk i soul (The Beatles, Sting, Diana Krall, Carlos Santana, Stevie Wonder, Bill Withers, Joe Cocker, Daft Puk, Mando Diao...).

DANAS
Nema zakazanih događanja.