Postani Prijatelj kazališta ili razveseli nekog koga voliš

Datum i vrijeme: 31. prosinca 2018. 23:45 h
Mjesto: Kulturni centar Vodice

Pučko otvoreno učilište Vodice i ovoga prosinca nudi mogućnost zaljubljenicima u kazališnu umjetnost da udovolje sebi ili razvesele nekog tko im je drag i kupnjom iskaznice Prijatelj kazališta pogledaju čak pet kazališnih predstava po znatno povoljnijoj cijeni.
Redovna cijena ulaznice kazališnih predstava u Kulturnom centru Vodice iznosi 40 kuna, ali Prijatelj kazališta može za 100 kuna koliko ta kartica košta, pogledati pet predstava prema vlastitom izboru, koje će se tijekom 2019. godine odigrati na vodičkim daskama koje život znače.
Tako, osim umirovljenika i studenata, po cijeni od 20 kn po predstavi, u kazališnoj umjetnosti mogu uživati svi Prijatelji kazališta.
Iskaznicu Prijatelj kazališta moguće je kupiti svakog radnog dana od 11 do 13 sati, osnosno petkom subotom i nedjeljom u vrijeme kino predstava na blagajni Kulturnog centra Vodice.

DANAS
Nema zakazanih događanja.