Besplatna probna ronjenja u Vodicama

Datum i vrijeme: 29. lipnja 2019. 10:00 h
Mjesto: Vodička riva

Tijekom ovog vikenda, 29. i 30. lipnja na vodičkoj rivi, svi zainteresirani građani i posjetitelji grada Vodica imat će jedinstvenu priliku besplatno zaroniti u sklopu projekta Pogled u plavo. Grad Vodice i Turistička zajednica grada Vodica u suradnji s Agencijom Promocija ronjenja omogućit će besplatna probna ronjenja pod punom ronilačkom opremom, u kontroliranim uvjetima te uz stručno vodstvo instruktora ronjenja. Nakon kraće poduke o ronjenju i ronilačkoj opremi posjetitelji će imati priliku besplatno zaroniti u bazen koji će biti montiran na vodičkoj rivi te uživati u čarima u ljepotama ronjenja, a ujedno razgledavati podvodnu izložbu fotografija poznatog hrvatskog podvodnog fotografa Marjana Radovića koja se nalazi na unutarnjim stranicama bazena i prikazuje ljepote hrvatskog podmorja. Besplatna probna ronjenja bit će omogućena za sve posjetitelje tijekom dva dana, 29. lipnja 2019. god. u periodu od 10:00h do 21:00h i 30. lipnja 2019. god. u periodu od 10:00 do 18:00h na vodičkoj rivi.

DANAS
Nema zakazanih događanja.