Čekat ću te kod ružičastog kontejnera

Datum i vrijeme: 06. travnja 2019. 21:00 h
Mjesto: Kulturni centar Vodice

U subotu, 6. travnja svoju osvježenu predstavu Čekat ću te kod ružičastog kontejnera Dramska amaterska družina Pučkog otvorenog učilišta Vodice izvodi pred selektorom Hrvatskog sabora kulture, režiserom Želimirom Belićem.
Melodrama Čekat ću te kod ružičastog kontejnera sastoji se od sedam epizoda, sedam ispovijedi žena i muškaraca, mučenica i gubitnika, nastalih prema pričama Luke Paljetka i Želimira Periša. Predstava je to satkana od čekanja i sjećanja. Tekstove je adaptirao i predstavu režirao voditelj Dramske amaterske družine POU Vodice, Zdravko Todorović, a glume: Toni Vrandečić, Maja Cvitan, Anđela Fržop, Martina Tabula, Ante Marić i Grgo Birin.
Budu li svojom izvedbom zadovoljili visoke kriterije selektora Hrvatskog sabora kulture, vodički će dramski amateri ponovno imati čast otvoriti 59. Festival hrvatskih kazališnih amatera na svojoj sceni Kulturnog centra.

ULAZ SLOBODAN

DANAS