Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Datum i vrijeme: 18. studenog 2023. 17:30 h
Mjesto: Trg hrvatskih mučenika

Čuvajući uspomenu i sjećanje na žrtve Domovinskog rata te na herojsku obranu grada Vukovara i ratna stradanja u Škabrnji, Grad Vodice obilježit će Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje 1991. godine.
Počast svim žrtvama odat će se polaganjem vijenaca predstavnika Grada i gradskih udruga te simboličnim paljenjem lampiona u subotu, 18. studenog na Trgu hrvatskih mučenika u 17.30 sati.
Na dan pada Vukovara i stradanje Škabrnjana 18. studenog, svijeće upalite i u svojim domovima kao znak ljubavi, sjećanja, molitve i zahvalnosti svima koji su svoje živote dali za slobodu naše domovine.

DANAS
Nema zakazanih događanja.