I DRVO JE BILO SRETNO

Datum i vrijeme: 25. studenog 2023. 10:30 h
Mjesto: Kulturni centar Vodice

Pučko otovreno učilište Vodice, povodom NOĆI KAZALIŠTA 2023, djecu Vodica časti nagrađivanom predstavom Teatra Exit: I DRVO JE BILO SRETNO, u Kulturnom centru Vodice, u subotu, 25. studenoga u 10:30 sati
Režija Rene Medvešek
Glazbu skladao Krešimir Seletković
Izvođači – glazbenici/glumci Davorka Horvat, Goran Jurković, Ivan Kovačić, Ivan Pavić, Damir Horvat

ULAZ SLOBODAN!

O predstavi
Kakvo je to drvo, pitate se? Nije ono ni po čemu neobično, ne razlikuje se od svoje drvovske braće i sestara. I ono pupa, njiše granama, sagiba se pred vjetrom i kišom, govori, pjeva, svira, a ponekad od veselja zatreperi rubovima listova ili mu se kora namreška pod teretom zabrinutih misli. Jer Drvo voli voljeti. Ukratko, želi baš sve kao i ostalo drveće. Pa tako i da bude voljeno. A kakav je taj dječak? O njemu ne znamo mnogo. Kažu da je i malen i velik… Željeli biste znati više? Onda je vrijeme da se krene na rub parka, s ovim brzojavom u ruci. Treba samo puhnuti prašinu i lišće s panja što tamo stoji. I čeka.

Nagrade
Nagrada stručnog ocjenjivačkog suda 19. SLUK-a: Krešimiru Seletkoviću za najbolju glazbu
Goranu Jurkoviću, Ivanu Kovačiću, Ivanu Paviću i Damiru Horvatu za animaciju i glumačku kreaciju

Naj, naj, naj festival Gradskog kazališta Žar ptica: Nagradu za najbolji autorski koncept dobio je Rene Medvešek