Kako izdresirati zmaja 3 / sinkronizirano

Home » Kino Vodice » Kako izdresirati zmaja 3 / sinkronizirano
Izvorno ime filma: How to Train Your Dragon: The Hidden World
Redatelj: Dean DeBlois
Uloge: Mitja Smiljanić, Mia Krajcar, Frano Mašković, Kristijan Potočki, Ozren Grabarić. Goran Grgić
Žanr: Epska animirana pustolovina
Godina: 2019    Država: SAD
Trajanje filma: 104 min
Termini prikazivanja:
petak, 01. veljače 2019. u 18:30 h
nedjelja, 03. veljače 2019. u 18:30 h
subota, 09. veljače 2019. u 18:30 h
nedjelja, 10. veljače 2019. u 18:30 h
subota, 02. ožujka 2019. u 18:30 h
nedjelja, 03. ožujka 2019. u 18:30 h
Studio DreamWorks Animation donosi nam novu iznenađujuću priču o odrastanju, pronalaženju hrabrosti da se suoče s nepoznatim ... Sve je počelo kao nevjerojatno prijateljstvo između adolescentskog Vikinga i strašnog zmaja Noćni bijes, I razvilo se u epsku avanturu koja se proteže u njihovim životima. Dobrodošli u najzabavnije poglavlje jedne od najdražih animiranih franšiza u povijesti filma: Kako izdresirati zmaja: skriveni svijet.

Sada vladar Berka uz Astrid, Štucko je stvorio veličanstvenu kaotičnu utopiju zmajeva. Kada se Štucko i Bezubica iznenada susreću sa ženskom vrstom noćnog bijesa, moraju napustiti jedinstveni dom kojeg su poznavali i otputovati u skriveni svijet za koji većina vikinga vjeruje da je samo mit. Kako se otkriju njihove prave sudbine, zmaj i jahač će se boriti zajedno na samom kraju Zemlje kako bi zaštitili sve do čega im je ikad u životu stalo.

Kako izdresirati zmaja 3 / trailer
DANAS