Vaiana - Potraga za mitskim otokom / sinkronizirano

nedjelja, 27. studenog 2016. u 19:00 h
subota, 18. veljače 2017. u 19:00 h
nedjelja, 19. veljače 2017. u 19:00 h
Prije tri tisuće godina, najveći svjetski moreplovci prelazili su ogromni Pacifik, otkrivajući brojne otoke Oceanije. Ali zatim su njihova putovanja prestala na tisuću godina i nitko ne zna zašto.

Iz Disneyjevih studija za animaciju stiže Vaiana, poletni kompjuterski animirani film o pustolovnoj tinejdžerici koja otplovi na opasnu misiju kako bi spasila svoj narod. Tijekom svojeg putovanja, Vaiana (glas Mia Negovetić) sreće nekoć moćnog poluboga Mauija, koji je vodi u njezinoj misiji da postane vrhunska navigatorica. Oni zajedno plove preko oceana u zahtjevnoj pustolovini punoj akcije i susreću divovska čudovišta, a Vaiana putem ostvaruje drevnu misiju svojih predaka i otkriva jednu stvar koju je oduvijek tražila: svoj vlastiti identitet. U režiji poznatog tima Rona Clementsa i Johna Muskera (Mala sirena, Aladdin, Princeza i žabac) i u produkciji Osnata Shurera (Podignut, Čovjek-orkestar), Vaiana uskoro uplovljava u hrvatska kina.
DANAS
Nema zakazanih projekcija.