Program povećanja energetske učinkovitosti obiteljskih kuća u Gradu Vodice

Kriteriji i postupak prema kojem Grad Vodice (provoditelj natječaja) i Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost nepovratnim novčanim sredstvima subvencioniraju provedbu Programa "Povećanja energetske učinkovitosti obiteljskih kuća u Gradu Vodice", određeni su Pravilnikom za provedbu programa povećanja energetske učinkovitosti obiteljskih kuća.

Pravo na korištenje nepovratnih novčanih sredstava Provoditelja natječaja i Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost može ostvariti fizička osoba na obiteljskoj kući u osobnom vlasništvu ili u vlasništvu člana/članova njene uže obitelji (podnositelj prijave).
Prebivalište podnositelja prijave mora biti na adresi predmetne obiteljske kuće na kojoj se planiraju mjere povećanja energetske učinkovitosti, a koja se nalazi na području Provoditelja natječaja.

Obiteljska kuća (kućanstvo) u smislu Pravilnika za provedbu programa povećanja energetske učinkovitosti obiteljskih kuća je stambena kuća koja:
  • ima najmanje 50% bruto podne površine namijenjeno za stanovanje;
  • ima najviše dvije stambene jedinice;
  • izgrađena na zasebnoj čestici ;
  • građevinske bruto površine do 400 m2

Predmet ovog natječaja nisu objekti u izgradnji i objekti u postupku legalizacije.

I. natječaj »
II. natječaj »