Jučer je gradonačelnica Vodica Branka Juričev Martinčev primila roditelje koji su u protekla tri mjeseca dobili prinove. Tom je prigodom Gradonačelnica, uz čestitke i lijepe želje, darovala sretne obitelji jednokratnom pomoći za novorođenčad.

To je još jedna u nizu lijepih vijesti kojima se dokazuje da Vodice nemaju demografskih problema. Jučer je na primanju bilo čak 32 beba, a nova školska godina započela je s upisanim jednim razredom više prvašića i jednim razredom više u razrednoj nastavi.
Svojom stalnom podrškom kroz razne programe Grad nastoji što je više moguće olakšati obiteljima, djeci i mladima. Tako je ove godine u proračunu planirano čak 7 milijuna kuna za njihove potrebe, što je za 40% više nego prošle godine.