Na posljednjoj je sjednici Gradskog vijeća Grada Vodica donesen zaključak o prihvaćanju Prijedloga Ugovora o kupoprodaji neizgrađenog građevinskog zemljišta na planiranom Gradskog groblju Vodice.
Naime, kako se već neko vrijeme Grad susreće s nedostatkom ukopnih mjesta na jedinom groblju u Vodicama, kupnjom zemljišta koje je sada u vlasništvu Trgovačkog društva Vodice d.o.o., planira se riješiti ovaj problem i omogućiti rekonstrukcija i proširenje Gradskog groblja Vodice na još 2773 m2 nove površine.

Donesenim rebalansom gradskog proračuna osiguran je jedan dio potrebnih sredstava za kupnju zemljišta, pa je dogovoreno da će se prvi dio ugovorene kupoprodajne cijene isplatiti do kraja ove godine, a preostali će dio biti isplaćen do kraja 2017. godine.