Gradonačelnica Vodica Branka Juričev Martinčev održala je radni sastanak s predsjednikom Samijom Bachom Khojahom i članovima Savjeta mladih grada Vodica na kojem se raspravljalo o daljnjim aktivnostima Savjeta i suradnji s Gradom Vodicama. Članove su zanimali planovi Grada oko uređenja Čorićeva turnja te situacija oko plaže Hangar ispred Hotela Olympia te su naglasili potrebu izgradnje košarkaškog igrališta i balotane, a Gradonačelnica je zamolila mlade da joj pomognu oko iznalaženja kvalitetnog rješenja problema buke tako da budu zadovoljni i mladi željni ludog noćnog provoda i gosti u zrelijim godinama koji su se došli odmoriti u Vodice.

Savjet mladih je najavio da će sudjelovati u obilježavanju Kornatske tragedije te da će uskoro organizirati i tribinu Sport i prehrana. Dogovoreno je i da će se upriličiti svečana dodjela medalja i pehara najuspješnijim ekipama na održanim Igrama udruga u lipnju ove godine.