Gradonačelnica Vodica primit će u petak, 9. rujna u 13  sati roditelje koji su u posljednja tri mjeseca dobili prinove. Osim čestitki i lijepih želja, Gradonačelnica će prisutnima uručiti i jednokratne novčane pomoći za novorođenčad.

Popis novorođenih: Karla Roca, Luce Lubar, Karla Lasan, Anamaria Vukorepa, Marta Alfirev, Marija Juričev Martinčev, Karla Lacmanović, Ena Mirela Grubelić, Mila Fržop, Josipa Bosotin, Tonina Marić, Antea Ljubičić Furlan, Tea Topić, Terezija Ivanica Kovačić, Klara Blatančić, Karmen Đukić, Marko Cvjetković, Ante Krluk, Bartol Tabula, Bruno Podrug, Luka Maleš, Ivan Ercegović, Toni Sladić, Duje Dučić, Ivan Perković, Franko Srdarev, Matija Juričev Grgin, Ivano Marković, Franko Boršić, Nino Lalić, Franko Tabula i Jakov Tabula.