Gradonačelnica i predsjednica Turističke zajednice grada Vodica Branka Juričev Martinčev i direktorica vodičke Turističke zajednice Anita Franin Pečarica nastavile su s lijepim običajem darivanja i druženja s vodičkim dugogodišnjim gostima. Ovoga su puta bile u posjetu domaćinima Lučev koje već skoro četiri desetljeća ugošćuju obitelj Stadler iz Beča.

Odličan smještaj, prekrasna priroda, ali ponajviše srdačni i gostoljubivi domaćini, razlozi su što ova austrijska obitelj već trideset i sedam uzastopnih ljeta svoj godišnji odmor provodi uvijek na istoj adresi. Prigodom srdačnog susreta, Gradonačelnica je bračnom paru Helmutu i Vlasti Stadler zahvalila na povjerenju i vjernosti, a domaćinima Ladi i Milki Lučev čestitala na uspješnom turističkom radu.