Gradonačelnica Vodica i predsjednica vodičke Turističke zajednice Branka Juričev Martinčev i direktorica Turističke zajednice grada Vodica Anita Franin Pećarica, uručile su, belgijskom bračnom paru Francois i Ludgard Vermeer koji već dvadeset i osam godina vjerno odsjedaju u Auto kampu Ivona vodičke obitelji Roca, prigodne darove autohtonih proizvoda i zahvalnicu za vjernost.
Obitelj Vermeer prvi je put stigla u Vodice daleke 1988. godine i u svojim domaćinima Mirjani, Goranu i Tomi Roca pronašla dobre i iskrene prijatelje, a u vodičkom moru i ponudi pronašla sve što su željeli. Stoga se svake godine rado vraćaju, a otkako su u mirovini ostaju skoro dva mjeseca provodeći svoj odmor s cijelom obitelji.
Prigodom srdačnog susreta, Gradonačelnica je belgijskim gostima zahvalila na povjerenju i vjernosti te im zaželjela još mnogo lijepih ljetovanja u Vodicama, a njihovim domaćinima Roca čestitala na trudu i dostignuću u već nekoliko desetljeća dugoj i uspješnoj turističkoj djelatnosti.