Vodovod i odvodnja d.o.o. Šibenik objavljuje Javni poziv na uvid u spis predmeta u postupku izdavanja lokacijske dozvole za izgradnju kanalizacijskog sustava otoka Prvića, na katastarskim česticama u k.o. Prvić. Uvid se može izvršiti u ponedjeljak, 13. studenog u 8 sati, u Upravnom odjelu za prostorno uređenje i gradnju Šibensko-kninske županije, Kralja Zvonimira 16, Šibenik.
Na javni uvid može doći vlasnik ili nositelj drugih stvarnih prava na katastarskim česticama u k.o. Prvić, osobno ili putem svoga opunomoćenika, a na uvid treba donijeti dokaz o svojstvu stranke u postupku.
Lokacijska dozvola može se izdati i ako se stranka ne odazove ovom pozivu, a stranka koja se odazove dužna je dokazati da ima svojstvo stranke.