Danas je u Gradskoj vijećnici grada Vodica ministar graditeljstva i prostornog uređenja Lovro Kuščević potpisao Odluke o dodjeli nepovratnih sredstava kapitalne pomoći s gradonačelnicom Vodica Brankom Juričev Martinčev i predstavnicima ostalih županijskih gradova i općina koje su dobile namjenska sredstva, a uz prisutnost župana Šibensko-Kninske županije Gorana Pauka.

Naime, završen je javni poziv za raspoređivanje i korištenje sredstava kapitalnih pomoći gradovima i općinama za poticanje razvoja komunalnog gospodarstva i ujednačavanje komunalnog standarda za 2017. godinu kojeg je Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja objavilo početkom godine, a Gradu Vodicama odobreno je sufinanciranje nabave višenamjesnog stroja za čišćenje ulica u iznosu od 150.000,00 kuna.