Danas je gradonačelnica Vodica Branka Juričev Martinčev primila Duju Ivasa i Enrica Krluka, juniorske prvake Hrvatske. Duje Ivas ove se godine okitio naslovom juniorskog prvaka u boksu u kategoriji iznad 86 kg, a Enrico Krluk nositelj je čak dvije zlatne medalje, one državnog prvaka u kickboxingu u ringovnoj disciplini Full contact juniora do 71 kg te one u tatami disciplini, Light contact do 74 kg.
Neprikosnovenim nastupima mladi je Enrico, koji je tek ove godine počeo nastupati u kategoriji juniora, već osigurao mjesto u hrvatskoj juniorskoj kickboxing reprezentaciji na predstojećem Europskom prvenstvu u Skopju. Oba prvaka su članovi vodičkog Kickboxing kluba Hrvatski branitelj dragovoljac. Uz iskrene čestitke na postignutim sportskim uspjesima Gradonačelnica je mlade prvake nagradila pohvalnicama i prigodnim darovima.