I ovog lipnja, Veleučilište u Šibeniku zajedno s partnerima: Tehničkim veleučilištem u Zagrebu i Sveučilištem u Sheffieldu (University of Sheffield), organizira 2. Međunarodnu ljetnu školu u zgradi Stare škole u Vodicama.
Ljetna škola naziva Analiza sadržaja na društvenim vezama (Gaining Powerful insights into Social Media Listening) obrađuje teme analiza i primjena društvenih mreža u poslovanju uz sudjelovanje velikog broja polaznika iz Hrvatske i inozemstva, a predavači su profesori iz Zagreba i s engleskog sveučilišta.
Nakon prošlogodišnje vrlo uspješne Ljetne škole, namjera organizatora je da se ovakva vrsta obrazovanja i izvangranične suradnje održava svake godine u razdoblju od travnja do listopada upravo u Vodicama budući su one idealan grad za ovakve programe zbog mogućnosti smještaja i turističke ponude.
Službeno otvaranje 2. Međunarodne ljetne škole je u subotu, 9. lipnja u 10 sati.