Jutros je u Gradskoj vijećnici grada Vodica održana konstituirajuća sjednica Savjeta mladih Grada Vodica kojoj je predsjedavao predsjednik Gradskog vijeća Grada Vodica, Marin Mikšić. Sjednici su, osim novoizabranih članova Savjeta mladih: Samija Bacha Khojaha, Ive Cukrov, Marije Ivas, Andreje Malenica Celić, Ane Pešić, Franka Skočića i Andreja Srdareva, prisustvovali zamjenik gradonačelnice Vodica, Stipe Bosotin, tajnik Grada, Marselo Matić Mitrović te administrativni referent za društvene djelatnosti Toni Mateša.
Za predsjednika Savjeta mladih predložen je i jednoglasno izabran Sami Bach Khojah, dok je za dopredsjednika izabran Franko Skočić.

Inače, Savjet mladih broji sedam članova uključujući predsjednika i zamjenika predsjednika, a mogu biti birane osobe s prebivalištem ili boravištem na području Grada Vodica, u dobi od 15 do 30 godina, dok im mandat traje tri godine.