Rukometaši Vodica odlično su ušli u nastavak natjecanja pobijedivši u jedanaestom kolu I. hrvatske rukometne lige - jug Rukometni klub Metković 1963 rezultatom 29:32. Metkovci, iako domaćini, tijekom cijele utakmice niti jednom nisu vodili, čak u posljednje četiri minute utakmice, Vodičani ulaze sa šest golova prednosti.
Najbolji igrač u redovima pobjednika bio je Cvjetković s dvanaest pogodaka, a istakli su se Dželalija i Junaković s po  pet pogodaka te Matulović i Bilić koji su dali po tri gola.
Ta RK Vodice su nastupili: Knez (1), Koppi (1), Abramović (1), Vulinović (1), Dželalija (5), Lovrić, Živković, Cvjetković (12), Junaković (5), Vulin, Šimac, Bilić (3), Matulović (3).

Trenutno, RK Vodice se nalazi na desetom mjestu tablice ukupnog poretka I. hrvatske rukometne lige jug, samo s bodom manje od devetoplasiranog Rukometnog kluba Biograd s kojim će snage odmjeriti već slijedeće subote, 17. veljače u Biogradu.