Sazvana je tematska sjednica Gradskog vijeća Grada Vodica na kojoj će osim vijećnika, prisustvovati direktorica Turističke zajednice grada Vodica Anita Franin Pečarica, direktori hotela Olympia, Punata i Imperijal, Darko Bastić, Damir Varošanec i Ivo Dean, direktor ACI-ja d.d. Stanko Skočić i Destina d.o.o.  Ante Cukrov te direktor komunalne gradske tvrtke Leć d.o.o. Stanko Birin i direktorica Gradskog parkinga d.o.o. Marija Bakmaz, načelnik Policijske postaje Vodica Rade Bilić i predsjednici vodičkog Udruženja obrtnika Zrinski Ivas i Ceha ugostitelja Ivica Zanze.
Sjednica će se održati 16. travnja 2018. godine u Gradskoj vijećnici  s početkom u 11 sati, a raspravljat će se o protekloj turističkoj sezoni i o daljnjim planovima razvoja turizma u Vodicama.