Proteklog je  vikenda  Udruga Vodiške mažoretkinje sudjelovala s dijelom svojih natjecateljica u deset natjecateljskih koreografija u tri dobne skupine na Božićnom turniru koji se održavao u Brdovcu kraj Zagreba. Vodičanke su se vratile s osvojene četiri zlatne, tri srebrne i tri brončane medalje te s dva zlatna i jednim brončanim peharom.

Nakon natjecateljskog dijela, mlade mažoretkinje su s dvije koreografije sudjelovale u proslavi 5. godina rada Plesne udruge Ritmokracija, a nakon toga su se zabavile na Adventu u Zagrebu.
Njihov je uspjeh najbolja zahvala roditeljima, sponzorima, Gradu Vodicama, TZ grada Vodica i svima koji ih na bilo koji način pomažu, prate i podržavaju u njihovom radu.
U petak, 20. prosinca, Vodiške će mažoretkinje nastupiti na otvorenju Adventa na Poljani  u 17 sati , a nakon toga održat će tradicionalnu božićno-novogodišnju priredbu Božićna plesna bajka Vodiških mažoretkinja i gostiju u Kulturnom centru u 18,30 sati.

Rezultati
- kadeti tradicionalni štap (Iva Perica, Iva Vlahov, Martina Juričev, Ana Buhić, Ana Crnjak, Antea Tabula, Marija Španja, Petra Ušljebrka, Liberta Ademqaj, Lucija Tomažin, Petra Franić, Veronika Keršin, Sara Skočić) – treće mjesto, bronca i pehar;
- kadeti moderni štap (Iva Perica, Iva Vlahov, Martina Juričev, Ana Buhić, Ana Crnjak, Lucija Crnjak, Antea Tabula, Marija Španja, Veronika Keršin, Sara SKočić) –  prvo mjesto, zlato i pehar;
- kadeti duo pompon (Veronika Keršin i Sara Skočić) –  treće mjesto, bronca;
- kadeti solo pompon (Iva Perica) –  drugo mjesto, bronca;
- juniori mini štap božićna (Vinka Keršin, Anđela Suton, Lucija Crnjak, Melani Vugrin, Lana Ergić, Lucija Skočić)–  prvo mjesto, zlato i pehar;
- juniori duo štap (Vinka Keršin i Lucija Skočić) –  drugo mjesto, srebro;
- seniori trio štap (Lucija Crljenak, Iris Juričev, Marija Skočić) – prvo mjesto, zlato;
- seniori solo štap (Marija Skočić) – drugo mjesto, srebro;
- seniori solo štap (Iris Juričev) –  treće mjesto, bronca;
- seniori solo pompon (Marija Skočić) –  prvo mjesto, zlato.