Gradsko vijeće Grada Vodica je donijelo Odluku o dodjeli novčanih nagrada uspješnim učenicima osnovnih i srednjih škola s područja Grada Vodica s namjerom poticanja izvrsnosti u radu učenika, isticanja pozitivnog primjera i poticanja učenika na primjereno ponašanje i postizanje što boljih rezultata u nastavnim, izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima. Nagrade zaslužuju svi učenici koji su svih osam razreda osnovne škole ili sva tri/četiri razreda srednje škole završili s odličnim uspjehom te imaju prebivalište u Vodicama barem tri godine do dana podnošenja Zahtjeva.

Visina novčane nagrade odredit će se Zaključkom Gradonačelnika na temelju raspoloživih novčanih sredstava i broja podnesenih zahtjeva.
Mole se svi koji su ove godine završli osnovno ili srednjoškolsko obrazovanje i zadovoljavaju uvjete propisane Odlukom da popune Zahtjev i prijave se u Tajništvo Grada Vodica najkasnije do 01. rujna kako bi ostvarili svoja prava na nagradu.