Današnjom predajom ključa grada iz ruku gradonačelnice Nelke Tomić u ruke pokladnog gradonačelnika otvorene su pokladne svečanosti 2020. Njima u čast podinuta je zastava na Poljani i postavljen je pokladni sandučić, a program se nastavlja u subotu, 15. veljače Dičinjim pokladnim partijem s tetom Katom od 15 do 18 sati u Hotelu Olympia.

Slijedeće subote, 22.  veljače na istom će se mjestu održati humanitarni pokladni ples uz bend Bracera, od 20 sati. U dobrom raspoloženju bit će održan izbor najbolje maske: grupne, u paru, pojedinačne; bogata lutrija; porcija na stolu; litretavanje...
Rezervacija stolova na broj 098/773-184 (Elza Lasan Zorobabel)

Program za Pokladni utorak, 25. veljače
15,30 sati okupljanje i slaganje Pokladne povorke na Pijaci (Obala Juričev Ive Cota),