Zbog radova na glavnim tranzitnim vodovodnim cjevovodima u sklopu gradilišta obilaznice Vodica vode neće imati:
1. Područje Jadrije, Zlarina, Prvića i Tribunja od ponedjeljka 30. siječnja u ponoć do četvrtka 02. veljače 2017. - mogući problemi u vodoopskrbi
2. Područje Grada Vodica i to: ulice Ante Starčevića, Lička i predio Račice od ponedjeljka 30. siječnja u ponoć do srijede 01. veljače 2017. u večernjim satima, neće imati vode. U navedenim ulicama vodoopskrba će se vršiti putem privremenih javnih slavina.
3. Područje naselja Zaton od utorka 31. siječnja u večernjim satima do četvrtka 02. veljače 2017. neće imati vode. Vodoopskrba će se vršiti putem autocisterne.
4. Područje Stankovaca, Gaćeleza, Putičana, Dazline, Grabovaca, Dragišića, Čiste Male, Čiste Velike, Lađevaca, Krkovića, Piramatovaca, Budaka, Banjevaca, Bile Vlake, Radašinovaca i svih okolnih zaseoka, od utorka navečer 31. siječnja do četvrtka 02. veljače neće imati vode.
5. Područje naselja Pirovac iznad Magistrale i predio Kapele od utorka navečer 31. siječnja do četvrtka 02. veljače 2017. mogući su problemi u vodoopskrbi.
6. Područje Murtera, Betine, Jezera i Tisnog od utorka navečer 31. siječnja do četvrtka 02. veljače 2017. mogući su problemi u vodoopskrbi.