Grad Vodice poziva mještane Prvić Luke kao i svih zainteresiranih, na Javni uvid u projekt rekonstrukcije nerazvrstane ceste 4570/1 koji će se održati u prostorijama Mjesnog odbora u utorak, 5. rujna u 18 sati.
Radi se o cesti koja je nastavak Ulice II i pruža se do istočne strane otoka, prema obali koja gleda na Srimu. Sredstva potpore za realizaciju ovog projekta osigurana su prijavom na natječaj za operaciju 7.2.2. Ministarstva regionalnog razvoja i Europskih fondova iz proračuna Europske unije, Republike Hrvatske i dijelom iz proračuna Grada Vodica, u ukupnom iznosu od 1,1 milijun kuna.
Na Javnom će uvidu biti detaljno prikazana trasa predmetne rekonstukcije i planirani način rekonstrukcije svih susjednih čestica na koje će ovaj zahvat imati utjecaja. Stoga će Javnom uvidu prisustvovati predstavnici Grada Vodica i tvrtke Agrad projekt d.o.o. kao izvođači radova.