Mirisi i okusi drniškog kraja

Datum i vrijeme: 18. kolovoza 2016. 19:00 h
Mjesto: Obala Vladimira Nazora
Već treću godinu zaredom, Grad Drniš uz pomoć Lokalne akcijske grupe More 249 i Grada Vodica organizira manifestaciju Miris i okusi drniškog kraja, koja će održati 18. kolovoza 2016. godine s početkom u 19 sati u Vodicama, na Obali Vladimira Nazora. Cilj ove suradnje je jačanje promocije lokalne gastronomije, ali i ostalih potencijala šireg drniškog područja – prirodnih, kulturnih i turističkih. I ove će se godine domaćim i stranim gostima, predstaviti domaći proizvođači drniškog pršuta, sira, meda, vina te autohtonih suvenira, a kulturno-umjetničku baštinu šireg drniškog područja predstavit će Etno udruga Petrovo polje. Ujedno, ova manifestacija predstavlja uvertiru u nadolazeći III. međunarodni festival pršuta Drniš 2016. koji se održava 2. i 3. rujna 2016. godine u Drnišu.
DANAS
Nema zakazanih događanja.