Ribar koji je lovio snove - Pecheur de Reves

Datum i vrijeme: 12. listopada 2016. 20:00 h
Mjesto: Kulturni centar Vodice
U organizaciji Pučkog otvorenog učilišta Vodice, u srijedu, 12. listopada s početkom u 20 sati u Kulturnom centru Vodice očekuje nas zabavna glazbeno filmska večer Ribar koji je lovio snove - Pecheur de Reves. Pogledat ćemo film snimljen po scenariju Margrit Franić i spoznati kako naše ljude, običaje, tradiciju i more doživljavaju stranci.
Kroz toplu ljudsku priču i predivne slike, Margrit Franić, Švicarka koja već trideseg godina ljetuje u Vodicama, ovim filmom dočarava kako nas vide Europljni i što ih najviše privlači našoj obali, a možda nas potakne i da sami počnemo drugačije promišljati sebe, našu kulturu i baštinu...
Za potpuni mediteranski ugođaj pobrinut će se klapa Solaris koja će nakon kratkog polusatnog filma održati mali koncert, a zatim ćemo  neko vrijeme provesti u druženju uz dalmatinske i švicarske tradicionalne delikatese.
Ulaz slobodan!
DANAS