VI. Dani maslinovog ulja u Dalmaciji

Datum i vrijeme: 10. prosinca 2016. 12:00 h
Mjesto: Hotel "Olympia"

VI. manifestacija Dani mladog maslinovog ulja u Dalmaciji održat će se u Šibensko-kninskoj županiji 10. prosinca u Hotelu Olympia u Vodicama. Manifestacija koja ima međunarodni karakter, započinje prijavom udionika u podne, a završava svečanom večerom i dodjelom plaketa, medalja i nagrada u 19:30 sati.

Program Manifestacije:
13:00 do 15:00 sati: Početak Manifestacije – dolazak i evidencija sudionika
15:00 do 15:30 sati: Pozdravni govor i otvaranje Manifestacije
15:30 do 16:30 sati: Razgledavanje štandova i druženje
16:30 do 19:00 sati
Predavanja maslinarstvo/uljarstvo
prof.dr.sc. Đani Benčić: „Smjernice za unapređenje maslinarstva u RH i Šibensko-kninskoj županiji“
dipl.ing.agr. Gordana Kožarić-Silov: „Kako odrediti vrijeme zaštite protiv maslinove muhe“
dipl.ing.agr. Davor Antica: „Organoleptika maslinovih ulja 2016. godine“
dipl.ing.bio.teh. Nina Vuletin i mg.sc. Ljiljana Nanjara: „Kemijska analiza maslinovih ulja 2016. godine“
dip.arheolog Marija Krnčević Rak i mag.polit. Mirna Vulin: „Projekt Oleum Riditinum sa osvrtom na povjest šibenskog maslinarstva“
dipl. ing. građ. Josip Rukavina: „Mapiranje i analiza maslinika korištenjem novih tehnologija (NDVI)“
ing.agr Damir Buntić: „Maslinarske novosti u EU i RH“

19:30 sati: Svečana večera uz glazbu, podjela zahvalnica, plaketa, medalja i nagrada.

DANAS
Nema zakazanih događanja.