Božićni malonogometni turnir Čista Velika

Datum i vrijeme: 29. prosinca 2017. 19:00 h
Mjesto: Sportska dvorana Čista Velika

Finale Božićnog malonogometnog turnira humanitarnog karaktera održat će se u petak, 29. prosinca u sportskoj dvorani u Čistoj Velikoj, u organizaciji Malonogometnog kluba Čista Velika.
Organizatori su pripremili bogat program događanja: revijalnu utakmicu prvoligaških ekipa žena u futsalu Poličnik Super Chichs - Mirlović Zagora i humanitarnu tombolu na kojoj je prva nagrada dres Hajduka potpisan od svih igrača Hajduka te mnoge druge nagrade.
Ulaz na turnir se naplaćuje, a sav prihod od ulaznica i tombole namijenjen je za pomoć šestogodišnjem Petru Juričevu oboljelom od spinalne mišićne atrofije.
Program počinje u 19 sati, a finale se odigrava u 20:30.
Organizatori zahvaljuju igračima Hajduk na donaciji dresa s potpisima i pozivaju sve ljude dobre volje da dođu pogledati dobar nogomet, sudjeluju u tomboli i pokažu humanost u ovo blagdansko vrijeme.

DANAS
Nema zakazanih događanja.