Oni su Hrvatska - film o Domovinskom ratu na zadarskom području

Datum i vrijeme: 08. studenog 2017. 19:00 h
Mjesto: Kulturni centar Vodice

U srijedu, 08. studenog, u Kulturnom centru Vodice s početkom u 19 sati održat će se projekcija igranog filma Oni su Hrvatska.
Film je režirao Ivica Božić,  snimljen je prema priči brigadira HV-e Ivice Matešića Jeremije i govori o ratnim događanjima u Domovinskom ratu na zadarskom području. Radi se o projektu u produkciji Vrsi filma napravljenog u suradnji s Udrugom Žene u Domovinskom ratu, Zadar i Zajednicom udruga veterana vojne policije iz Domovinskog rata RH. U filmu glume djeca i unuci hrvatskih branitelja, hrvatski branitelji i članice Udruge Žene u Domovinskom ratu Zadar.
Film je snimljen kao odgovor na laži i neistine o Domovinskom ratu i ponižavanja žrtve branitelja i njime se želi probuditi savjest mnogih koji još uvijek nisu svjesni kako su ljudi darivali najvrjednije što su imali, svoj život za slobodnu Hrvatsku.

DANAS
Nema zakazanih događanja.