10 godina Dramske amaterske družine POU Vodice

Datum i vrijeme: 23. veljače 2019. 20:00 h
Mjesto: Kulturni centar Vodice

Prva premijera Dramske amaterske družine Pučkog otvorenog učilišta Vodice održana je 23. veljače 2009. godine. Bila je to predstava Bajka o kraljevim trešnjama nastala prema tekstu Luke Paljetka i pod režijskom palicom Pave Čale, prvog voditelja Družine. Osam posljednjih godina Družinu vodi profesor Zdravko Todorović, čija je vodilja: "predlošci moraju biti teški i zahtjevni tekstovi, jer samo se tako uči i napreduje" što se vidi i osjeti na repertoaru i u izvedbi.

Prošlo je punih deset godina postojanja, rada i stasanja u respektabilnu amatersku kazališnu skupinu. Družina je promijenila tri voditelja, kroz nju je prošlo stotinjak djece i odraslih glumaca, na scenu je postavljeno sedamnaest predstava.

U subotu se, na deseti rođendan, družimo, prisjećamo i veselimo starim i novim uspjesima vodičkih amatera.

DANAS
Nema zakazanih događanja.