31. Uskrsni doručak

Datum i vrijeme: 22. travnja 2019. 09:45 h
Mjesto: Trg dr. Franja Tuđmana

31. Uskrsni doručak održat će se na Uskrsni ponedjeljak, 22. travnja. Ovu tradicionalnu manifestaciju organizira Turistička zajednica grada Vodica za domaćine i goste koji u vrijeme Uskrsa borave u Vodicama.
Nastupaju: KU Vodiške perlice iz Vodica, KUD Koledišće iz Jezera, Klapa Oršulice iz Vodica, a za dobru zabavu nakon degustacije hrane,  pobrinut će se Mile Perkov i Johnny Walkers band. U programu sudjeluju i djeca Dječjeg vrtića Tamaris odjevena u narodne nošnje i male Žudije, te Vodičke mažoretkinje.
Na svečanom stolu, uz kroštule, fritule, bubice i ostale slastice, posebno za Uskrsni doručak Pekarna Klara priprema veliku originalnu vodičku karitulu – tradicionalnu vodičku uskrsnu slasticu.
U suradnji s LAG More 249,  lokalni proizvođači ponudit će svoje proizvode na prigodnom sajmu domaćih proizvoda.

DANAS
Nema zakazanih događanja.