Zbog učestalih pritužbi građana i prijave  podnesene Policijskoj upravi Vodice i Sanitarnoj inspekciji, gradonačelnica Vodica Branka Juričev Martinčev je Ugostiteljskom objektu Opera  skratila radno vrijeme. Naime, kako je predviđeno gradskom Odlukom o ugostiteljskoj djelatnosti ova se mjera primjenjuje u slučaju opetovanog narušavanja javnog reda i mira i preglasnog puštanja glazbe do kasno u noć i nakon dopuštenog radnog vremena. Kako se spomenuti ugostiteljski objekt nalazi na šetnici u blizini Hotela Punta i depadansi te Vile Radin, u rezidencijalnoj gradskoj zoni, prekomjerna glasnost je prouzročila nezadovoljstvo stanara i gostiju. Uzevši sve to u obzir, donesena je odluka kojom će ovaj objekt u slijedećih mjesec dana moći biti otvoren samo do ponoći, dakle dva sata kraće.