Nakon što su gradonačelnica Vodica i predsjednica Turističke zajednice grada Vodica Branka Juričev Martinčev i direktorica vodičke Turističke zajednice Anita Franin Pećarica posjetile najvjernije goste vodičkog  kampa i hotela, isto su učinile i s vjernim gostima vodičkih privatnih iznajmljivača. U domu obitelji Kostić uručile su prigodne darove i zahvale Dragici i Ivici Radmilić, Zagrepčanima koji svoje godišnji odmor provode  u Vodicama još od 1980. godine.

Još duže supružnici Margot i Karl Schwab iz Njemačke borave kod obitelji Mićin, od daleke 1974. Čisto more, raznolika turistička ponuda za sve generacije, ali najviše srdačnost i toplina domaćina, razlozi su zašto se ove obitelji svakog ljeta rado vraćaju u Vodice i ovdje provode dragocjene trenutke svojih godišnjih odmora.