Grad Vodice potpisao je ugovor s tvrtkom Telital mobitel d.o.o. za isporuku i ugradnju opreme sustava tehničke zaštite vrijedan 112.000,000 kuna.

Da podsjetimo, na posljednjoj je sjednici Vijeća za komunalnu prevenciju odlučeno da je potrebno nabaviti kamere za četiri glava prometna ulaza u u Vodice pa je stoga raspisan natječaj bagatelne vrijednosti.
Na taj će način, za potrebe prometne i kriminalističke policije,  četiri strateške pozicije biti pod video nadzorom: raskrižje Ulice Ante Poljička, Zatonske i Magistrale; raskrižje Prve primorske čete, Ante Grgurev Kukure i Ivana Gorana Kovačića; kružni tok Ljudevita Gaja, Ante Lasan Kabalera i Puta Vatroslava Lisinskog; te kružni tok Ulice braće Ćirila i Metoda, Ante Lasana Kabalera i Magistrale.