Vjerni gosti koji se godinama vraćaju u svoje Vodice, potvrda su da su Vodice poželjna turistička destinacija, a Vodičani srdačni i širokogrudni domaćini. Nije to samo slučaj s privatnim iznajmljivačima i vlasnicima kampova. I vodičke hotelske kuće znaju kako zadovoljiti gosta i učiniti da se osjeća dobrodošao i kao u svojoj kući. Gospođa Anna Ibrišagić u Vodicama ljetuje već više od 45 godina od čega u Hotelu Olympia posljednjih tridesetak.

Stoga su gradonačelnica Vodica Branka Juričev Martinčev i direktorica Turističke zajednice grada Vodica Anita Franin Pećarica, posjetile vjernu gošću iz Švedske i uručile joj prigodne darove autohtonih proizvoda i zahvalnicu za vjernost, uz prisutnost direktora Hotela Darka Bastića i direktoricu prodaje Katarinu Šprljan Marin.