Povodom 25. listopada, Dana dobrovoljnih davatelja krvi, Gradsko društvo Crvenog križa Vodice čestita svim darivateljima krvi njihov dan.
Hrvatski Crveni križ okuplja najveći broj darivatelja krvi u Hrvatskoj i osigurava godišnje 80 posto potrebnih doza krvi za područje RH stoga je u Šibensko-kninskoj županiji organiziran svečani prijam na kojem će se jubilarnim darivateljima dodijeliti priznanja Hrvatskog Crvenog križa. To je prilika da se na prikladan način zahvali svim darivateljima tekućine koja život znači, a darivateljima prilika da razmijene iskustva s darivateljima iz cijele županije.
Darivatelji krvi nacionalno su bogatstvo svake zemlje. Ovim putem zahvaljujemo na humanosti i želimo svim darivateljima krvi, dobro zdravlje i sreću, osobni uspjeh i zadovoljstvo u životu.