Nacionalni projekt Aktivna Hrvatska nastavlja se u subotu, 27. svibnja, u Vodicama na Trgu hrvatskih mučenika. Pod vodstvom trenerice Sandre Petre Pintarić od 18 sati vježbat će se yoga, naučiti kako pravilno disati kako bi tijelo doveli u ravnotežu. Stručnjaci biotreninga s Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu ukazat će na važnost i povezanost mentalnog zdravlja i treninga. Trening u Vodicama održat će se pod visokim pokroviteljstvom Predsjednice RH Kolinde Grabar – Kitarović, a uz podršku Grada Vodica te Turističke zajednice grada Vodica. Generalni partner projekta je HEP.
Prijaviti se možete ovdje

Svi će vježbači dobiti HEP majice za ugodno vježbanje, za osvježenje bočicu Mg Mivela vode vašeg srca, a kao nagradu za trud,  nakon treninga poklon paket partnera projekta: NIVEA će vježbačima darovati paket proizvoda za njegu tijela, a OTP banka poklonit će šilterice i lopte. Vježbače očekuje i zdravi zalogaj od Omegola, kao i posebno iznenađenje Decathlona. Vježbači će dobiti i časopise Men's Health, Lijepa&Aktivna, kao i primjerak Jutarnjeg lista.