Jedinstvena prilika za učenike sedmih i osmih razreda da se uključe u radionicu ORACLE akademije i nauče osnove programiranja, ovoga ljeta pruža se u Vodicama!
Veleučilište u Šibeniku, certificirano za provođenje Programa Osnove programiranja JAVA (Oracle Getting Start With Alice), u suradnji s Gradom Vodicama i Pučkim otvorenim učilištem Vodice organizira u zgradi Stare škole na rivi u Vodicama ljetnu radionicu. Radi se o vrlo zanimljivoj i za polaznike potpuno besplatnoj radionici na kojoj će kroz četiri tjedna zabavnog i vrlo prihvatljivog načina rada, djeca naučiti izradu 3D animacija i kreiranje jednostavnih računalnih igrica.
Za sudjelovanje u programu nije potrebno nikakvo informatičko predznanje osim poznavanja engleskog jezika i puno dobre volje za učenje nečeg novog. Radionica započinje po završetku školske godine, a svi se zainteresirani učenici mogu prijaviti na e-mail: kultura@grad-vodice.hr ili radnim danom, u jutarnjim satima, na telefon broj: 022/445001.