U srijedu, 08. studenog, u 11 sati, u Gradskoj vijećnici grada Vodica, gradonačelnica dr. Nelka Tomić primit će roditelje koji su u posljednjih nekoliko mjeseci dobili prinove. Prilika je to za čestitanje i darivanje, ugodno druženje i razgovor o mogućnostima kojima se najmlađima može uljepšati i obogatiti život u Vodicama, a roditeljima olakšati i pomoći u njihovu razvoju, odgoju i obrazovanju.
Novorođeni: Sara Meštrov, Matej Vladić, Cvita Sekić, Matija Kardov, Lucija Vlahov, Vice Biluš, Nikol Vulin Topalović, Toni Bilać, Rita Martinčević, Grabriel Skočić, Ema Štrkalj, Vito Orlović, Noemi Klarin, Bepo Marinković, Tonka Roca, Antun Skočić, Anđelina Krivanj, Marin Grubelić, Rita Roca, Toni Ledenko, Lovre Arambaša, Robert Dodić, Mauro Ivas, Marko Škarić i Roko Roca.