Publikacija Arheološki vodič po Šibensko-kninskoj županiji danas će svečano biti predstavljen u atriju Muzeja grada Šibenika. Vodič su, povodom dvadesete obljetnice naše županije, zajednički izradili Muzej grada Šibenika i županijska Turistička zajednica sa željom popularizacije tragova tisućgodišnje baštine našeg kraja. Svoje su mjesto ovdje našli dvadeset najznačajnijih arheoloških lokaliteta, među kojima i Velika Mrdakovica i Prižba s područja Grada Vodica. Lijepa je to pozivnica de se upoznaju znameniti primjeri graditeljstva, umjetničkih ostvarenja, etnografskih osobitosti i drugih oblika materijalne i nematerijalne kulturne baštine šetnjom kroz odabrane lokalitete.
Arheološki vodič po Šibensko-kninskoj županiji predstavit će dr.sc. Irena Radić Rossi, docentica Odjela za arheologiju Sveučilišta u Zadru.