Ministarstvo poljoprivrede u suradnji s Agencijom za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju organizira, u utorak, 26. rujna od 11 sati u  šibenskoj Gradskoj knjižnici Juraj Šišgorić,  radionicu za potencijalne korisnike mjere 5 Obnavljanje poljoprivrednog proizvodnog potencijala narušenog elementarnim nepogodama i katastrofalnim događajima te uvođenje odgovarajućih preventivnih aktivnosti iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020.

Radionica je namijenjena fizičkim i pravnim osobama upisanim u Upisnik poljoprivrednika, čiji je proizvodni potencijal uslijed elementarne nepogode ili katastrofalnog događaja uništen više od 30%, uz uvjet da je u županiji (općini/gradu) proglašena elementarna nepogoda ili katastrofalni događaj.
Cilj radionice je približiti korisnicima postupak i način prijave na natječaj, a zahtjevi za potporu podnose se od 2. listopada do 1. prosinca 2017. godine.

Prijave na radionice