U drugom kolu III. hrvatske odbojkaške lige-jug, odbojkašice Odbojkaškog kluba Vodice ostvarile su drugu uzastopnu pobjedu na gostovanju u Zadru u Sportskoj dvorani Krešimir Čosić. U vrlo teškoj utakmici pobijedile su ekipu OK Donat rezultatom 2:3 u setovima.
Za OK Vodice su nastupile: Petra Ivić, Anamaria Ukić, Lara Juričev-Martinčev, Doris Simić, Nora Čubrić, Manuela Lasan-Zorobabel, Antea Čubrić, Melani Radin-Mačukat, Lara Unić, Melanie Pilipac i Ema Ninić.

Da je ovo bio uspješan vikend za Odbojkaški klub Vodice potvrdile su i mlađe kadetkinje koje su ostvarile i svoju treću pobjedu u četiri odigrana kola Regionalne mlađekadetske lige pobijedivši na gostovanju u Novalji istoimenu ekipu OK Novalja rezultatom 1:2 u setovima, dok su najmlađe kadetkinje u Županijskoj ligi za MINI odbojku odigrale već pet kola bez poraza.
Za OK Vodice u Regionalnoj mlađekadetskoj ligi su nastupile: Magdalena Jukić, Lukrecia Jakovljević, Manuela Lasan-Zorobabel, Antea Čubrić, Lara Juričev-Martinčev, Lara Unić, Ema NInić, Nora Čubrić ,  Magdalena Čubrić,  Nika Bujas i Marijana Franjić.
Za najmlađe kadetkinje su nastupile: Helena Mihek, Franka Perkov, Bepina Juričev- Martinčev, Lana Perić, Teresa Gavioli, Cvita Lasan-Zorobabel, Lorena Martinović,  Anđela Jakovljević,  Nika Erak.
Trener: Krešimir Bujas