Ove je godine u gradskom proračunu Grada Vodica izdvojeno znatno više novca za asfaltiranje novih gradskih površina čime bi trebalo biti uređeno četrdesetak nerazvrstanih cesta na području grada. Nedavno je, nakon provedenog javnog natječaja potpisan i ugovor s tvrtkom Colas Hrvatska d.d. iz Varaždina vrijedan više od 1,6 milijuna kuna kojim će se započeti s realizacijom planiranih radova. Do sredine svibnja novim asfaltom trebale bi biti prekrivene slijedeće površine: Stablinac I i XII, Grgura Ninskog, Zadarska, Račice, Ante Udovičić Kule, Pavla Šubića, Kamila Pamukovića, Stablinac- TS, odvojak Ante Starčevića, Srima XI i betonski zastori otoka Prvića.
Skopska ulica te Narodnjaka, jedan dio ulica Kamila Pamukovića, Ante Starčevića i Srime XI bit će asfaltirane paralelno s postavljanjem nove javne rasvjete.