Na posljednjoj sjednici Gradskog vijeća Grada Vodica svih sedam kandidata čije je kandidature gradski Odbor za izbor i imenovanje i upravne poslove ocijenio valjanima, izabrani su u novi Savjet mladih. Članovi novog Savjeta mladih su: Sami Bach Khojah, Iva Cukrov, Maria Ivas, Andrea Malenica Celić, Ana Pešić, Franko Skočić i Andrej Srdarev.

Da podsjetimo, na Javni poziv za isticanje kandidature za članove i zamjenike članova Savjeta mladih Grada Vodica objavljenog početkom travnja ove godine prispjelo je sedam obrazloženih kandidatura od kojih su sve ispunile potrebne uvjete. Inače, Savjet mladih broji sedam članova uključujući predsjednika i zamjenika predsjednika, a mogu biti birane osobe s prebivalištem ili boravištem na području Grada Vodica, u dobi od 15 do 30 godina, dok im mandat traje tri godine.