Danas se u vodičkom Hotelu Olympia Sky održava Konferencija vrhunskih vinskih znalaca, druženje koje organizira agencija Ricerca Mercato pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma Republike Hrvatske i u suorganizaciji Šibensko-kninske županije, Turističke zajednice Šibensko-kninske županije, Grada Vodica i Turističke zajednice grada Vodica.
Ovaj iznimno vrijedan događaj od velike važnosti za kvalitetu i ponudu hrvatskog turizma i gastronomije sastoji se od izlaganja vrhunskih govornika i vinskih i ugostiteljskih znalaca te druženja s izlagačima uz degustiranje i uživanje u njihovim proizvodima - vinu, pršutu, tartufima, siru i ostalim delicijama.  Posebni gosti Konferencije su vrhunski kuharski trio: Ivan Pažanin, Hrvoje Zirojević i Braco Sanjin, koji će pokazati svoje umijeće pripremajući posebna jela za ovu prigodu.