Danas je gradonačelnica Vodica, Nelka Tomić, dr. med., u Gradskoj vijećnici grada Vodica u 10 sati primila osnovnoškolce iz Vodica i Čiste Velike koji su sudjelovali na predmetnim županijkim, regionalnim i državnim natjecanjima i polučili dobre rezultate.
Uz čestitke na postignutim uspjesima, Gradonačelnica im je darovala male znakove pažnje. Učenici koji su bili u vrhu sportskih natjecanja i treći ili drugi na županijskim natjecanjima iz nekog školskog predmeta dobili su priznanja i jednodnevni izlet na Kornate. Najuspješniji na županijskima natjecanjima i oni koji su sudjelovali na državnim natjecanjima dobili su još i godišnje ulaznice za kino program u Kulturnom centru Vodice. Učenici koji su bili najbolji od najboljih na državnoj razini dobili su i posebni darak koji će im dobro poslužiti tijekom dugih ljtnih praznika.